ТОВ «МЕТЕНЕРГОМАШ» надає послуги по розміщенню вантажів на митному та комерційному складах на своїй території.
Митний склад — це митний режим, відповідно до якого іноземні або українські товари зберігаються під митним контролем з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
У митний режим митного складу можуть поміщатися будь-які товари, за винятком:
1) товарів, заборонених до ввезення в Україну, вивезення з України та транзиту через територію України;
2) товарів, термін придатності для споживання або використання яких закінчився;
3) товарів, що поставляються в Україну як гуманітарна допомога;
4) живих тварин;
5) електроенергії, що переміщується по лініях електропередач.
Для поміщення товарів у митний режим митного складу митному органу подаються митна декларація, товарно-транспортний документ на перевезення та рахунок (інвойс) або інший документ, що визначає вартість товару.
Термін зберігання товарів у митному режимі митного складу не може перевищувати 1095 днів від дня поміщення цих товарів у зазначений митний режим.
Термін зберігання в митному режимі митного складу підакцизних товарів, іноземних товарів, що були попередньо поміщені в митні режими транзиту, тимчасового ввезення або переробки на митній території України, а також продуктів переробки не може перевищувати 365 днів від дня поміщення їх у митний режим митного складу.
Термін зберігання в митному режимі митного складу товарів, призначених для експорту, не може перевищувати одного року з дати поміщення їх у цей режим. До закінчення зазначеного терміну такі товари мають бути вивезені за межі митної території України.
З товарами, що зберігаються на митному складі, без дозволу митного органу можуть проводитися прості складські операції, необхідні для забезпечення збереження цих товарів: переміщення товарів у межах складу з метою раціонального розміщення; чищення; провітрювання; створення оптимального температурного режиму зберігання; сушка (в тому числі зі створенням потоку тепла); захист від корозії; боротьба зі шкідниками; інвентаризація.
Власник товарів, що зберігаються на митному складі, або уповноважена ним особа з дозволу митного органу може проводити підготовку таких товарів до продажу (відчуження) та транспортування: консолідація та дроблення партій, формування відправлень, сортування, упакування, перепакування, маркування, завантаження, вивантаження, перевантаження, взяття проб і зразків товарів та інші подібні операції.
Операції, що проводяться з товарами, які зберігаються на митному складі, не повинні змінювати характеристик, за якими ці товари були класифіковані згідно з українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).