Компанія «МЕТЕНЕРГОМАШ» є найбільшим оператором митно-брокерських і логістичних послуг в Дніпропетровському і Донецькому регіонах України.

Компанія володіє величезним потенціалом вантажно-розвантажувальної техніки (автокран, кран мостовий, навантажувач і автотранспорт), вимірювальної техніки (ваги автомобільні, ваги електронні, ваги кранові), а також для здійснення митно-брокерської діяльності в числі виробничих потужностей компанії знаходиться «Зона митного контролю», «Митні склади», «Склад тимчасового зберігання (СТЗ)», склади комерційного призначення. Для досягнення поставлених цілей «МЕТЕНЕРГОМАШ» особливу увагу приділяє якісному підбору персоналу, у зв’язку з цим штат компанії укомплектований спеціалістами високого рівня. У своїй діяльності ми намагаємося максимально огородити Клієнта від клопот, пов’язаних з процесом митного оформлення, та організовувати доставку та митну очистку товарів «під ключ» у будь-якому пункті митного органу України.

Наша компанія йде у ногу з часом, і успішно використовує найновітніші митні технології. ТОВ «МЕТЕНЕРГОМАШ» активно використовує процедуру електронного декларування, що суттєво спрощує процедуру митного оформлення, значно зменшує час на проведення митних формальностей і зводить до мінімуму вплив суб’єктивного фактора.

Географічно наші потужності розташовані у точці перетину південних, північних та західних напрямків руху вантажних потоків, що робить зручним використання не тільки для підприємств Дніпропетровської області, але і для компаній інших регіонів. Особливо привабливим наше місцезнаходження є для оформлення контейнерних вантажів, що прямують з чорноморських портів України. Також наша компанія має можливість у наданні транспортно-експедиційних послуг.

Серед наших Партнерів найбільші металургійні та гірничодобувні підприємства Дніпропетровського та Донецького регіонів, такі як ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, підприємства групи ТОВ «МетінвестХолдинг», підприємства групи FERREXPO.